Eşya Depolama

Eşya Depolama

Hayatınızda değişen ani durumlara uygun çözümleri de hızlıca bulmanız gereken durumlar olabilir. Örneğin oturduğunuz evinizi boşaltmanız gerekebilir ve eşyalarınızı koyacak yer sıkıntısı yaşıyor olabilirsiniz. Böyle bir durumda eşya depolama hizmetinden faydalanmanız sizin için uygun olacaktır.

eşya depolama

İstanbul Eşya Depolamna

İstanbul eşya depolama eşyalarınızın hacimlerinin ve niteliklerinin hesaplanarak size iş yaptıracağınız firma tarafından depolama alanı ayrılmasıdır. Özellikle ahşap depolama alanları tercih edilir ki eşyalarınızın havasızlıktan nemlenmesi önlenir. Özenle paketlenen eşyalarınıza da sigorta yaptırılır. Böylece eşyalarınız hiçbir hasara uğramadan korunur ve istenmeyen durumlarda eşyalarınızın sigortasından yararlanırsınız. Kilitli sistemlerle eşyalarınızın güvenliği sağlanır. Güvenlik kameraları sayesinde ise eşyalarınız takip edilir.

İstanbul Eşya Depolama

Öncelikle eşya depolama, size nakit ve zaman yönünden tasarruf sağlar. Evinizden alınan eşyalar sizin istediğiniz zamana kadar uygun fiyatlarla depolanır. Ve istediğiniz zaman belirttiğiniz adresinize getirilerek uzman ekipler tarafından eşyalarınızın kurulumu sağlanır. Çok fazla eşyanızın olması ya da çok küçük eşyalarınızın olması fark etmez. Depo alanları konteynırlar şeklinde farklı boyutlarda ihtiyacınıza yönelik üretilmişlerdir. Manevi değeri yüksek olan ancak evinizde koymaya yer bulamadığınız eşyalarınızı da ucuz fiyatlara depolatabilirsiniz. Böylece hem evinizdeki kalabalıktan kurtulursunuz hem de saklamak istediğiniz eşyanıza zarar gelmeden depolanır. Depolama işlemi ev kiraları düşünüldüğünde size maddi yönden de çok büyük kazançlar sağlayacaktır. Evde çalınma riskine karşı depolarda böyle bir risk söz konusu değildir. Tüm eşyalarınız listelenerek muhafaza edilir.