Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli evden eve nakliyat firmaları bu semtte oturan kişilerin nakliye ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılık vermektedir. Hem eşyalara verilen değer ve gösterilen özen hem de fiyatların son derece uygun olması Şişli’de oturan ve bu hizmete ihtiyacı olan kişilerin firmaları tercih etmesinin bir numaraları sebebi olmaktadır. Özellikle fiyat ve kaliteli bir hizmet anlayışının eş güdümlü olarak yürütülmesi son derece güzel bir olgudur ve insanlar da bunun farkındadır. Şişli’de oturan kişiler özellikle taşınma işlemleri için buradaki firmaları tercih etmelidirler.

şişli evden eve nakliyat

Şişli evden eve nakliyat işlemleri esnasında halka güvenli ve kaliteli bir hizmet vermek isteyen firmalar vizyon ve misyon kavramlarını son derece yüksek tutmaktadırlar. Bu da nakliyenin aslında ne kadar önemli ve değerli bir iş olduğunu yansıtmaktadır. Sizin eşyalarınıza en az sizin kadar değer veren kişilerin son derece özenli bir şekilde eşyalarınızı taşıması sizi mutlu edecek olan bir ayrıntıdır. Yalnızca iş olarak, görev olarak değil manevi bir bilinç ile bu işi yapan kişiler karşılıklı memnuniyet duygusunu firmalarına ve müşterilerine kazandırmaktadır.

Şişli Evden Eve Nakliyat

Şişli evden eve nakliyat şirketi firmaları ile iletişim kurmak için kısa bir araştırma yapmanız yeterli olacaktır. Firmaların adreslerine ya da telefon numaralarına ulaştığınızda ve ister telefonda isterseniz de yüz yüze bir iletişim sağladığınızda gerekli olan detayları konuşup gerekli olan hizmeti alacaksınız.

Aslında insanlar ev taşıma işini, eşyalarını kamyona yükleyip gideceği yere gidebilesi ile endeksliyorlar. Ama işin iç yüzü öyle değil. Bundan belki 20 sene öncesi öyleydi. Çünkü insanların refah düzeyi sınırlı ve eşyaları azdı. Şimdilerde ise insanların yaşam kalitesi yükseldi her evde bütün eşyalar mevcut. Yani çoğaldı. Binalar ise devasa büyüklük ve yükseklikte inşa ediliyor. Artık insanlar kendi eşyalarının işçiliğini yapamaz oldular, ücreti karşılığında yaptırmaya başladılar. Bu eylemlerin sonucunda nakliye sektöründe Şişli evden eve nakliyat şeklinde bir sektör daha oluştu. İşi ciddiye alan firmalar kurumsallaştı ve teknolojinin de gelişmesiyle hatırı sayılır büyüklükte bir sektör oldu. Sektörümüzün anma adı da evden eve taşımacılık. Yukarıda da belirttiğimiz gibi taşımacılık işi aynı zamanda da hizmet işidir. Firmalar hizmet satar müşterilerimizde hizmet satın alır.

evden eve nakliyat

Firmamızşişli evden eve nakliyat sektördeki firmalardan sadece bir tanesi. İstanbul merkezli olup şişli şehir içi nakliyat ve illar arası evden eve nakliyat ve hizmet işi yapmaktayız. Bizim sektörümüzde çalışanlar firmanın bel kemiğidir. Tüm eylem işçiye endekslidir. Firmanın personeli liyakat olarak zayıfsa o firma bir hiçtir. Büyük şehirlerde ev taşımak zor bir sürece girmek demektir. İnsanlarda yaşamları süresince mutlaka birkaç defa taşınırlar. Firmamız Şişli evden eve nakliye gerek çalışanlarıyla gerekse geniş araç filosuna sahip olmanın farkıyla, firma yetkilileriyle tam bir uyum içerisinde müşterilerin nakliyat sürecinde çözüm ortağı olmuş ve daha da olacaktır. Taşımacılık Ankara da oldukça zor bir eylemdir. Ama biz işimizi biliyoruz. Firmamızla taşıma konusunda talepte bulunduğunuzda randevu alıp evinize eksper gönderip eşyaların hacmi, binanın konumu, katların yüksekliği, ambalaj malzemelerinin seçimi, asansörlerin kullanılabilirliği , eylemin kaç kişiyle yapılacağı konusunda bulguları değerlendirip maliyete dökerek müşteriye sunumu yapar, müşteri’ninde özel istekleri baza alınarak fiyatımızı müşteriye sunar. Mutabakat sağlanırsa taşıma sözleşmesi hazırlanıp gün belirlenir.

şişli nakliyat

Şişli Evden Eve Nakliyat

Taşıma günü evinize gelen ekip iş bölümü yaparak Demonte edilecek mobilyaları söker, toparlanacak eşyaları kolilere sararak yerleştirir, beyaz eşyaların bağlantılarını söker ve sarar, koltuklar, çekyatlar, bazalar, yataklar vs. önce naylona sarıp üzerine de battaniye sararak taşımaya hazırlarlar.

Eğer taşıma iller arası Şişli evden eve nakliyat kapsamındaysa 30.000.-TL taşıma sigortası yaptırılır. Yeni mekanınıza getirilen eşyalarınız evinize yerleştirilir ve kurumlar yapılarak teslim edilir. Eviniz yüksek katlarda ve asansör kullanımı yasaksa bina cephesinden balkona kurulan seyyar asansör sistemimizi kurarak asansörlü evden eve nakliyat kapsamında evinizi taşıyoruz.