Asansörlü Taşıma

Asansörlü Taşıma

Asansörlü taşımacılık hizmeti ile birlikte taşınma işlemleri artık çok kolay. Asansörlü taşımacılık; ofisler, evler, dükkanlar, sağlık kuruluşları ve daha birçok yer için geçerli bir işlemdir. Ve belirtmek de fayda var ki; asansörlü taşımacılığın tercih edilmesi halinde; hem süre kazancı hem de para kazancı söz konusu olur. Asansörlü taşımacılığın tüm güzellikleri bir yana; eğer profesyonel ellerce yapılmaz ise mutlaka fazlası ile eşya hasarının ortaya çıkması muhtemel olur.

asansörlü taşıma

İstanbul Asansörlü Taşıma

Asansörlü taşıma cılığın gerçekleştirilmesi için mutlaka bir vinç sistemi gereklidir. Bu sistem üzerine eklenen belirli metrelerce asansör eklentisi sayesinde, taşımacılık mümkün olur. Her asansör sisteminin taşıma kapasitesi de aynı değildir. Bazıları maksimum on kilo olabiliyor iken; bazılarının ekli kilo kadar aldığı olur. İstanbul asansörlü taşımacılık sistemimiz ile bizler; bir defada çok fazla eşyanızı taşımayı değil, birkaç seferde eşyanızı güvenle taşımayı sizlere sunuyoruz.

Asansörlü Evden Eve Taşıma

İstanbul asansörlü taşımacılık, taşınma işlemlerinin çok daha kolay ve pürüzsüzce gerçekleştirilmesini sağlıyor. Asansörlü taşımacılık en fazla; dar koridorlara sahip evler, yüksek katlı yapılar, çok fazla eşya kapasitesi olan evler için kolaylık sunuyor. Bu eşyaların en büyük ve en ağırları dahi birkaç dakika içerisinde asansörlü taşımacılığa uygun hale getiriliyor. Ve ardından başlayan paketleme işlemi sonrasında ise eşyaların sırası ile yüklenip araçlara indirilmesi sağlanıyor.